Josef Koudelka - Šohaj

Olej na plátně, 70x55 cm, signováno vlevo dole J. Koudelka 42, rám.

1877, Klobouky u Brna - 1960, Praha
Student AVU (1895-1903, prof. Sequense, Pirner, Brožík a Schwaiger). Věnoval se figurální malbě, portrétování a studiu na Moravském Slovácku. V letech 1910-1912 studijní pobyt v Lublani a roku 1928 v Itálii.

4009. Šohaj
Dražba ukončena:30.03.2016 20:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč