Josef Koudelka - Akt s rukama za hlavou

Olej na kartonu, 50x30 cm. Signováno vpravo nahoře J. Koudelka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

305837. Akt s rukama za hlavou
Dražba ukončena:14.08.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč