Josef Koudelka - Dívka s čepcem

Olej na překližce. 38x27 cm. Signováno vlevo dole Koudelka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

40079. Dívka s čepcem
Dražba ukončena:30.01.2020 20:39:12
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč