Josef Koudelka

49117. Dívka s copem

popis: Kombinovaná technika, 42x30 cm. Signováno vlevo dole J. Koudelka. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1960
Narodil se v Kloboukách u Brna. Studoval pražskou AVU u prof. Sequense, Pirnera, Brožíka a Schwaigra. Studijní cestu podnikl do Itálie. Věnoval se portrétům, patří mezi přední folklórní malíře.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

dražba ukončena: 30.09.2020 19:51:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč