Josef Koudelka - Krojovaná dívka v lukách

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Koudelka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

95195. Krojovaná dívka v lukách
Dražba ukončena:14.05.2023 20:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč