Josef Koudelka

307674. Muž v klobouku

popis: Akvarel, 43x33 cm. Signováno vpravo uprostřed J. Koudelka. Rám, sklo.

pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1877 - 1960
Narodil se v Kloboukách u Brna. Studoval pražskou AVU u prof. Sequense, Pirnera, Brožíka a Schwaigra. Studijní cestu podnikl do Itálie. Věnoval se portrétům, patří mezi přední folklórní malíře.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

dražba ukončena: 26.02.2021 21:00:15

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 4 800 Kč