Josef Koudelka - Muž v klobouku

Akvarel, 43x33 cm. Signováno vpravo uprostřed J. Koudelka. Rám, sklo.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1877 - 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

307674. Muž v klobouku
Dražba ukončena:26.02.2021 21:00:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 800 Kč