Josef Koudelka - Na vesnici při sklizni

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole J. Koudelka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

48380. Na vesnici při sklizni
Dražba ukončena:26.08.2020 19:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč