Josef Koudelka

51587. Oráč

popis: Olej na plátně, 60x76 cm. Signováno vpravo dole J. Koudelka. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1877 - 1960
Narodil se v Kloboukách u Brna. Studoval pražskou AVU u prof. Sequense, Pirnera, Brožíka a Schwaigra. Studijní cestu podnikl do Itálie. Věnoval se portrétům, patří mezi přední folklórní malíře.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

zbývá: 1 dnů, 17 hodin

konec dražby: 28.10.2020 19:15:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 20.10.2020 20:57:31 4662