Josef Koudelka - Osamělá borovice

Olej na plátně, 55x70 cm. Signováno vpravo dole J. Koudelka. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

16785. Osamělá borovice
Dražba ukončena:01.03.2018 18:34:52
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 000 Kč