Josef Koudelka - Plačící děvče

Olej na překližce, 34x25 cm. Signováno vpravo dole J. Koudelka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

308293. Plačící děvče
Dražba ukončena:13.04.2021 20:07:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč