Josef Koudelka - Podobizna staršího muže

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 38x34 cm. Signováno vlevo dole J. Koudelka. Rámováno.

Nejdelší strana: 49 cm

o autorovi: 1877 - 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

154478. Podobizna staršího muže
Zbývá:9 dnů, 5 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:55:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč