Josef Koudelka - Polní práce

Olej na plátně, 55x70 cm, signováno vpravo dole J. Koudelka, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1877 - 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

10254. Polní práce
Dražba ukončena:27.04.2017 21:33:31
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 500 Kč