Josef Koudelka - Slovácké děvče

Olej na plátně fixováném na kartonu, 45x31 cm. Signováno vpravo dole J.Koudelka. Rám, sklo.

Stav: Bez poškození

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1877 - 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

77554. Slovácké děvče
Dražba ukončena:26.05.2022 21:23:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč