Josef Koudelka - U stavení

Olej na plátně, 33x38 cm. Signováno vlevo dole J. Koudelka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

63375. U stavení
Dražba ukončena:08.08.2021 21:27:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč