Josef Koudelka - Ve žních

Olej na plátně, 55x70 cm, signováno vpravo dole J. Koudelka, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Plátno nevypnuto.

o autorovi: 1877 - 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

10253. Ve žních
Dražba ukončena:27.04.2017 21:31:16
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 200 Kč