Josef Koudelka - Veselá selka

Olej na kartonu, 30x22 cm, signováno vlevo nahoře Koudelka, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

12396. Veselá selka
Dražba ukončena:20.09.2017 21:13:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč