Josef Krčil - Pohled na Trosky

Olej na plátně, 50x 63 cm. Signováno vpravo dole Krčil. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1906-1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

300515. Pohled na Trosky
Dražba ukončena:03.09.2019 20:04:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 500 Kč