Josef Krčil - Portrét mladé dívky

Olej na plátně. 60x40 cm. Signováno vpravo dole Krčil. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906-1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

303289. Portrét mladé dívky
Dražba ukončena:21.01.2020 20:15:43
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč