Josef Krčil - Ráno v Kutné Hoře

Olej na plátně, 66x53 cm. Signováno vlevo dole Krčil 1940. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.

o autorovi: 1906-1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

20079. Ráno v Kutné Hoře
Dražba ukončena:26.04.2018 22:36:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 100 Kč