Josef Krčil - Ženský akt s knihou

Olej na plátně, 100x67 cm. Signováno vpravo dole Krčil. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

o autorovi: 1906-1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

34166. Ženský akt s knihou
Dražba ukončena:27.06.2019 22:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč