Josef Krejsa - Drábské světničky, Turnov

Olej na plátně, 35 x 45 cm, rám, signováno vlevo dole.
Pozn.: malba odborně vyčištěna, rám restaurován, vzadu štítek s názvem a cenou.

253. Drábské světničky, Turnov
Dražba ukončena:28.02.2013 21:25:00
Vyvolávací cena:1 800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč