Josef Krejsa - Lesní zákoutí u Husince

Olej na kartonu, 62x47 cm, signováno vpravo dole J. Krejsa, rám.

1886, Husinec u Prachatic - 1941, Husinec u Prachatic
Student UMPRUM ve Vídni (prof. Fr. Alta a Tomc), poté se učil ve Florencii na akademii sv. Lukáše. Podnikl studijní cesty do Itálie a po Karpatech. Věnoval se krajinomalbě a tvorbě zátiší. Hojně vystavoval zejména v Prachaticích a okolí.

Pozn.: Rám poškozen.

2109. Lesní zákoutí u Husince
Dražba ukončena:26.03.2015 21:57:31
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč