Josef Krejsa - Cestička ke kostelu

Olej na plátně, 85x90 cm. Signováno vlevo dole J. Krejsa. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1886, Husinec u Prachatic - 1941, Husinec u Prachatic

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem doporučujeme
105497. Cestička ke kostelu
Dražba ukončena:29.11.2023 21:56:12
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč