Josef Krejsa - Koledník s Betlémem

Dřevoryt, 17x12 cm. Signováno vlevo dole J. Krejsa. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886, Husinec u Prachatic - 1941, Husinec u Prachatic

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč

55318. Koledník s Betlémem
Dražba ukončena:14.01.2021 19:25:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč