Josef Kubíček - Hájovna v lese

Olej na kartonu, 44x49 cm. Signováno vpravo dole Jožka Kubíček. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Nejdelší strana: 57 cm

o autorovi: 1890-1972
Josef Kubíček byl český malíř, sochař a řezbář. Patřil mezi výrazné osobnosti českého realistického sochařství počátku dvacátého století. Byl žákem Josefa Václava Myslbeka, bratrem akademického sochaře Leoše Kubíčka a osobním přítelem malíře Jana Trampoty.

108633. Hájovna v lese
Dražba ukončena:07.01.2024 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč