Josef Kugler - Na samotě v horách

Olej na plátně, 34x45 cm. Signováno vpravo dole Jos. Kugler. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1913 – 1975
Německý malíř.

51838. Na samotě v horách
Dražba ukončena:29.10.2020 19:53:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč