Josef Lada

38069. Čert a káča 46, 81 ; 2533, 34

popis: Kombinovaná technika na ultrafánu, 30x45 cm. Nesignováno. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

pozn.: Rám mírně poškozen

o autorovi: 1887, Hrusice u Senohrab - 1957, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 850 000 Kč

dražba ukončena: 27.11.2019 22:43:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 27.11.2019 22:37:05 4656