Josef Lada

47921. Děti u vody

popis: Ofset, 22x33 cm. Signováno vpravo dole v tisku Jos. Lada 37. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír uprostřed dříve přeložen.

o autorovi: 1887, Hrusice u Senohrab - 1957, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 850 000 Kč

zbývá: 35 dnů, 4 hodin

konec dražby: 16.09.2020 19:57:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen