Josef Lada

11860. Gazda už se dívá,...

popis: Litografie, 12x12 cm, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1887, Hrusice u Senohrab - 1957, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 850 000 Kč

dražba ukončena: 28.06.2017 22:13:00

vyvolávací cena: 200 Kč

vydraženo za: 200 Kč

200 Kč 03.06.2017 13:44:07 2717