Josef Lada

47227. Kocour štramák

popis: Litografie, 14x15 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1887, Hrusice u Senohrab - 1957, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 850 000 Kč

zbývá: 25 dnů, 6 hodin

konec dražby: 29.07.2020 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 26.06.2020 19:40:28 2533