Josef Lada - Pletení věnečků

Světlotisk, 25x38 cm, signováno vpravo dole Jos. Lada 54, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1887, Hrusice u Senohrab - 1957, Praha
Navrhoval i jevištní výpravy pro Národní divadlo v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 000 Kč.

19648. Pletení věnečků
Dražba ukončena:25.04.2018 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč