Josef Lada

303609. Psala Anička - národní říkadla

popis: Litografie, 21x17 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1887, Hrusice u Senohrab - 1957, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 850 000 Kč

dražba ukončena: 14.02.2020 20:06:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč