Josef Lada

45888. Soubot 3 prací Josefa Lady

popis: 3x zinkografie, 3x 25x18 cm. Nesignováno. 3x rám, sklo.

Pozn.: 2x papír mírně poškozen.

o autorovi: 1887, Hrusice u Senohrab - 1957, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 850 000 Kč

zbývá: 16 dnů, 5 hodin

konec dražby: 10.06.2020 19:28:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč