Josef Lada - Vodník

Nejdelší strana: 60 cm

Ofset, 39x56 cm. Signováno vpravo nahoře Jos. Lada 39. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887, Hrusice u Senohrab - 1957, Praha
Navrhoval i jevištní výpravy pro Národní divadlo v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 000 Kč.

112384. Vodník
Dražba ukončena:03.03.2024 20:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč