Josef Lada - Zahradník

Litografie, 12x12 cm, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1887, Hrusice u Senohrab - 1957, Praha
Navrhoval i jevištní výpravy pro Národní divadlo v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 000 Kč.

12302. Zahradník
Dražba ukončena:20.09.2017 19:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč