Josef Lada

45873. Zima

popis: Heliogravura, 24x38 cm. Signováno vpravo nahoře Jos. Lada 45. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887, Hrusice u Senohrab - 1957, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 850 000 Kč

zbývá: 16 dnů, 6 hodin

konec dražby: 10.06.2020 19:13:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 25.05.2020 10:03:42 6021
500 Kč 23.05.2020 19:39:22 3917