Josef Lada

45873. Zima

popis: Heliogravura, 24x38 cm. Signováno vpravo nahoře Jos. Lada 45. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887, Hrusice u Senohrab - 1957, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 850 000 Kč

dražba ukončena: 10.06.2020 19:13:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč