Josef Lada - Zima

Heliogravura, 24x38 cm. Signováno vpravo nahoře Jos. Lada 45. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887, Hrusice u Senohrab - 1957, Praha
Navrhoval i jevištní výpravy pro Národní divadlo v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 000 Kč.

45873. Zima
Dražba ukončena:10.06.2020 19:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč