Josef Ladislav Jícha - Vodník

Olej na plátně, 60x60 cm. Signováno vlevo dole Jícha 81. Nerámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1934 – 2021
Malíř, grafik, ilustrátor. Studoval na Pedagogickém institutu v Plzni, dálkově absolvoval dvouletou školu novinářství v Praze. Výtvarné vzdělání získal soukromě u F. Koblihy, B. Krse, J. Krátkého a M. Klesla. Věnoval se volné i užité grafice, tvořil letáky, plakáty, ex-libris, kreslil betlémy. Byl členem Spolku sběratelů a přátel ex-libris, Svazu československých výtvarných umělců a Unie výtvarných umělců České republiky.

106762. Vodník
Dražba ukončena:10.12.2023 21:38:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč