Josef Lehoučka

51605. Kompozice s jehlanem

popis: Olej na sololitu, 65x55 cm. Signováno vpravo dole J. Lehoučka 98. Rámováno.

o autorovi: 1923 - 1999
Narodil se v Praze. Studoval UMPRUM tamtéž u prof. Tichého. Ve své volné tvorbě maloval fantazijně realistické obrazy, které doplňoval průmyslovými motivy. Je zastoupen ve sbírkách NG Praha, Středočeské galerie Praha, AJG Hluboká nad Vltavou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 72 000 Kč.

zbývá: 1 dnů, 18 hodin

konec dražby: 28.10.2020 19:33:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 13 000 Kč