Josef Lehoučka - Konvolut 3 grafických listů

Různé grafické techniky (kresba, litografie,..), od 23x15 cm do 33x23 cm. 1x signováno. Volné listy.

Pozn.: Poškozeno.

o autorovi: 1923 - 1999
Narodil se v Praze. Studoval UMPRUM tamtéž u prof. Tichého. Ve své volné tvorbě maloval fantazijně realistické obrazy, které doplňoval průmyslovými motivy. Je zastoupen ve sbírkách NG Praha, Středočeské galerie Praha, AJG Hluboká nad Vltavou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.

96099. Konvolut 3 grafických listů
Dražba ukončena:04.06.2023 21:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč