Josef Liesler, Ctirad Stehlík - Soubor 3 grafických listů

Litografie, rozměry: 32x26 cm, 19x14 cm, 26x31 cm, 2x signováno Liesler, 1x signováno Stehlík, volné listy.

Josef Liesler
1912, Vidolice u Kadaně - 2005

Ctirad Stehlík
1938, Praha - 2004, Praha
Žák AVU (prof. K. Souček a L. Čepelák). Nejdříve se věnoval hlavně krajinomalbě, později převládá grafika a koláže. Vytvářel poetické grafické listy fantaskních krajin.

Josef Liesler, Ctirad Stehlík
4548. Soubor 3 grafických listů
Dražba ukončena:25.05.2016 19:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč