Litografie, rozměry: 32x26 cm, 19x14 cm, 26x31 cm, 2x signováno Liesler, 1x signováno Stehlík, volné listy.
Josef Liesler
1912, Vidolice u Kadaně - 2005
Ctirad Stehlík
1938, Praha - 2004, Praha
Žák AVU (prof. K. Souček a L. Čepelák). Nejdříve se věnoval hlavně krajinomalbě, později převládá grafika a koláže. Vytvářel poetické grafické listy fantaskních krajin.