Josef Liesler - Spící touha

Litografie, 58x45 cm. Signováno tužkou vpravo dole Liesler 95. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 87 cm

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

154390. Spící touha
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:07:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 30.01.2026 14:21:26 4210