Josef M. Černovický - Akt s květinou

Olej na plátně, 50x74 cm. Signováno vlevo dole J. M. Černovický. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906 - 1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

307126. Akt s květinou
Dražba ukončena:28.12.2020 20:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč