Josef M. Černovický - K Ochridu

Olej na plátně, 31x60 cm, signováno vlevo dole J.M. Černovický, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1906 - 1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

16783. K Ochridu
Dražba ukončena:01.03.2018 18:24:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 400 Kč