Josef M. Černovický

39764. Kameničky

popis: Olej na plátně. 49x64 cm. Signováno vpravo dole J.M. Černovický 34. Nerámováno.

o autorovi: 1906 - 1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

dražba ukončena: 29.01.2020 19:15:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 23.01.2020 14:54:01 6582
700 Kč 22.12.2019 22:00:31 6020