Josef M. Černovický - Krojovaná slavnost

Olej na plátně, 64x75 cm. Signováno vlevo dole J. M. Černovický. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Restaurováno.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1906 - 1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

105406. Krojovaná slavnost
Dražba ukončena:29.11.2023 20:25:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč