Josef M. Černovický - Malý uličník

Olej na plátně, 28x20 cm, signováno vlevo dole J.M. Černovický, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1906 - 1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

12313. Malý uličník
Dražba ukončena:20.09.2017 19:45:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 100 Kč