Josef M. Černovický - Motiv z Dalmácie

Olej na plátně, 40x 100 cm, signováno vlevo dole J. M. Černovický, nerámováno.

o autorovi: 1906 - 1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

15694. Motiv z Dalmácie
Dražba ukončena:25.01.2018 19:52:56
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 500 Kč