Josef M. Černovický - Myslivecké zátiší

Olej na plátně, 50x72 cm, signováno vlevo dole J.M. Černovický, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1906 - 1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

11904. Myslivecké zátiší
Dražba ukončena:29.06.2017 18:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč