Josef M. Černovický - Na cestě

Olej na plátně, 65x74 cm. Signováno vpravo dole J.M. Černovický. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906 - 1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

20426. Na cestě
Dražba ukončena:31.05.2018 18:36:44
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč