Josef M. Černovický - Podzimní kytice - Slaměnky

Olej na plátně, 51x40 cm, signováno vlevo dole J.M. Černovický, nerámováno.

Pozn.: Pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1906 - 1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

16864. Podzimní kytice - Slaměnky
Dražba ukončena:01.03.2018 19:55:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč